Αρχική arrow Εκπαιδευτικοί arrow Αίτηση τοποθετήσης - Οργανικά κενά Β & Δ Λέσβου 2010-2011

Αίτηση τοποθετήσης - Οργανικά κενά Β & Δ Λέσβου 2010-2011 PDF Εκτύπωση E-mail

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι εκπαιδευτικοί να υποβάλουν αίτηση τοποθέτησης στο Γραφείο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Λήμνου μέχρι το μεσημέρι της Δευτέρας 17-5-2010.

Υποχρέωση υποβολής αίτησης έχουν οι μετατεθέντες εκπαιδευτικοί στις περιοχές Β και Δ Λέσβου, οι ευρισκόμενοι στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ και οι αιτούντες βελτίωση θέσης.

Στη δήλωση προτίμησης μπορούν οι ενδιαφερόμενοι να δηλώσουν όχι μόνο τα σχολεία που παρουσιάζουν κενές οργανικές θέσεις, αλλά και επιπλέον σχολεία της περιοχής, διότι είναι δυνατόν να δημιουργηθούν επιπρόσθετες κενές οργανικές θέσεις με τις μετακινήσεις εκπ/κών από τις βελτιώσεις.

Πίνακας οργανικών κενών για τα σχολεία των περιοχών Β-Λέσβου (Λήμνος) και Δ-Λέσβου (Άγιος Ευστράτιος)
 Αίτηση τοποθέτησης στα σχολεία της περιοχής Β-Λέσβου
 Αίτηση τοποθέτησης στα σχολεία της περιοχής Δ-Λέσβου

Τελευταία ανανέωση ( Τρίτη, 11 Μάι 2010 )