Αρχική arrow Νέα και Ανακοινώσεις arrow Νέα arrow Πρόσκληση για υποβολή αιτήσεων στην Π.Δ.Σ. σχολικού έτους 2009-2010

Πρόσκληση για υποβολή αιτήσεων στην Π.Δ.Σ. σχολικού έτους 2009-2010 PDF Εκτύπωση E-mail

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Καλούνται οι αδιόριστοι εκπαιδευτικοί, οι οποίοι επιθυμούν να εργασθούν στο πρόγραμμα ΠΔΣ ως ωρομίσθιοι, να υποβάλλουν αίτηση στο Γραφείο Δ.Ε. Λήμνου, από 4 Σεπτεμβρίου 2009 έως  και 11 Σεπτεμβρίου 2009.

Η αίτηση πρέπει να συνοδεύεται από :
α) επικυρωμένο φωτοαντίγραφο του τίτλου σπουδών ή βεβαίωση κτήσης πτυχίου σε περίπτωση που εκκρεμεί η ορκωμοσία νέων πτυχιούχων και
β) βιογραφικό σημείωμα του ενδιαφερομένου.

Οι αιτούμενοι πρέπει, όποτε κληθούν, να μπορούν να επιβεβαιώσουν τα αναφερόμενα στο βιογραφικό τους.
Οι αιτήσεις θα συγκεντρωθούν κατά ειδικότητα και θα καταρτιστούν σχετικοί πίνακες.

Έντυπο Αίτησης

Τελευταία ανανέωση ( Παρασκευή, 04 Σεπ 2009 )
Επόμ. >